Twój koszyk jest pusty

Serwis Eroller

Zamów serwis wprost do swojego domu

Telefon:  +48 518 529 425
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Nasz serwis oferuje pełną gamę napraw i usług takich jak: przeglądy sezonowe, wymianę baterii, montaż dodatkowych akcesoriów, wymiany elementów eksploatacyjnych i wiele więcej.

Firma eRoller dla Państwa wygody oferuje serwis door to door.

Co to znaczy?


Zlecają Państwo usługę serwisową wygodnie przez internet lub telefonicznie, serwisant przyjeżdża pod wskazany adres i odbiera hulajnogę. Po zakończeniu usługi, otrzymują Państwo urządzenie z powrotem pod swoje drzwi. Każdorazowa naprawa jest dokumentowana protokołami zdawczymi i odbiorczymi.

Przez cały okres naprawy będą Państwo informowani na bierząco o statusie i kosztach usługi. eRoller serwis + Jeden pakiet – wiele korzyści Wybierz pakiet serwisowy w momencie zakupu hulajnogi. Opłać go jednorazowo lub w wygodnych ratach.

Co zyskujesz?

Pełna ochronę hulajnogi od uszkodzeń mechanicznych, pakiet serwisowy obejmujący wszystkie naprawy, wsparcie techniczne zespołu eRoller i priorytet w wykonywaniu usług. 

Skorzystaj z naszych pakietów serwisowych

Jeden pakiet - wiele korzyści.

Jesteśmy w trakcie pracy nad pakietami, które niedługo pojawią się w sprzedaży.

Cena: 0.00 PLN
+

Pakiet w przygotowaniu.

Więcej...

Cena: 249.00 PLN
+

Pakiet serwisowy basic:  Kontorla stanu technnicznego Czyszczenie i mycie hulajnogi...

Więcej...

Najchętniej kupowane