Twój koszyk jest pusty

Serwis Eroller

Zamów serwis wprost do swojego domu

Telefon:  518 529 439
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Serwisujemy tylko hulajnogi Eroller

Nasz serwis oferuje pełną gamę napraw i usług takich jak: przeglądy sezonowe, wymianę baterii, montaż dodatkowych akcesoriów, wymiany elementów eksploatacyjnych i wiele więcej.

Firma eRoller dla Państwa wygody oferuje serwis door to door.

Serwisujemy tylko hulajnogi Eroller

Co to znaczy?


Zlecają Państwo usługę serwisową wygodnie przez internet lub telefonicznie, serwisant przyjeżdża pod wskazany adres i odbiera hulajnogę. Po zakończeniu usługi, otrzymują Państwo urządzenie z powrotem pod swoje drzwi. Każdorazowa naprawa jest dokumentowana protokołami zdawczymi i odbiorczymi.

Przez cały okres naprawy będą Państwo informowani na bierząco o statusie i kosztach usługi. eRoller serwis + Jeden pakiet – wiele korzyści Wybierz pakiet serwisowy w momencie zakupu hulajnogi. Opłać go jednorazowo lub w wygodnych ratach.

Co zyskujesz?

Pełna ochronę hulajnogi od uszkodzeń mechanicznych, pakiet serwisowy obejmujący wszystkie naprawy, wsparcie techniczne zespołu eRoller i priorytet w wykonywaniu usług. 

Najchętniej kupowane

Cena: 2 290.00 PLN 1 650.00 PLN

Więcej...

Cena: 1 680.00 PLN 1 230.00 PLN

Więcej...

Cena: 129.00 PLN

Więcej...

Cena: 54.90 PLN

Więcej...